Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2016, 10:14   #19
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
A ja już jakiś koncept mam. Prześpie się z tym, a jak jutro zachce mi się powertować podręcznik to przyślę kozaka hulakę.

Edyta: MGu napisz no mi jeszcze pare zdań o settingu. Gdzie zawędrowaliśmy, pora roku, pogoda, jak podpity gość wytacza się z karczmy i rozganiając stadko kaczek idzie do wychodka... coś żebym się wczuł w wymyślanie postaci.
Dimitri Sapieha kozak kislevsi przebywający w okręgu Breda serdecznie zaprasza swego rodowego towarzysza


Yarra to nieduże, leżące na rozstaju dróg miasteczko, obok którego przepływa rzeka. Do czasu Burzy Chaosu osada rozkwitała, ostatnio jednak jego mieszkańcom nie powodzi się najlepiej. Rzeką spływa mniej drewna, szlakiem podąża coraz mniej kupców, a ziemia nie rodzi już tyle zboża, co kiedyś.
Budynki w miasteczku to domy drewniane kryte strzechą, jedynie w okolicach placu targowego stoją nieliczne kamienne domy. Większość mieszkańców to biedni rzemieślnicy oraz pracujący na polach chłopi. Znajdziecie tu jednak dwie karczmy, świątynie Sigmara i kapliczkę Shallya, młyn rzeczny, rzeźnika, kowala, piekarza, przystań rzeczną z magazynem i mały budynek przeznaczony na siedzibę straży/garnizon/zbrojownię. Cała osada otoczona jest palisadą.
Przygoda zaczyna się wieczorem, siedzicie w alkowie w oberży "Pod Kogutem", czekając na prawdopodobnego mocodawcę. Noc zapowiada się spokojna, nieliczne chmury są na niebie.


Jest rok 2523KI Brauzeit, armia chaosu nim została odparta zdołała głęboko wedrzeć się w Imperium. Wiele twierdz, miast, grodów, wiosek zostało splądrowanych, spalonych i zdeptanych... na polach widać świeże jeszcze kurhany. Wybrzeże plądrują piraci. Na traktach ciągle niebezpiecznie. Zwierzoludzie, mutanci, bandyci, dezerterzy, szaleńcy i mytnicy szukają swoich ofiar...


edit:
wpłynęła pierwsza karta postaci
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 27-11-2016 o 14:10.
pi0t jest offline