Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 01:30   #52
Tułacz
 
Reputacja: 1 Tułacz ma wyłączoną reputację
Tak , tak el diablo we własnej osobie odezwał sie w najmniej oczekiwanym temacie

A teraz dla odmiany na poważnie, trochę przeraża mnie ten napięty grafik , 11.00 to 11.25 tamto i jakoś nigdy mi to nie leżało, spontan 100% i jedziemy no ale to bym jakoś zdzierżył , pytanie jak z noclegiem bo np niektórzy będą padać po ciężkim dniu a inni będą dopiero budzić sie do życia więc obcowanie w jednym pomieszczeniu może być utrapieniem dla jednych i drugich. Kąpiele tu czai sie nie bezpieczeństwo , posiadanie mydła w dłoni i jakiegoś obcego faceta za sobą może być krępujące . I np dla rozładowania tłoku czy jest gdzieś w pobliżu wynajęcie jakiegoś domku letniskowego lub czegoś w ten deseń za przyzwoitą kasę, ale chodzi mi o naprawdę najbliższy obszar głównej ,,wylęgarni zła ,, Bo zawsze można w sytuacji awaryjnej w kilka osób wbić do czegoś takiego. I czy jest gwarancja że nie zostanę zlinczowany przez grupę trzymająca władze: Mira , Sir_herrbatka , czasem Vengar i zdarzy sie że Kutak oraz Corran

Bye
 
__________________
Zakon nadejście sesji Vengara. Przyłącz się!
Tułacz jest offline