Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 09:42   #5
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
W drodze do Bolfost-Tor


Zanim jednak wyruszę w drogę...

Marzy mi się Bard jako wiodąca profesja. Niemniej jednak chciałem ją połączyć z profesją klerykarną, a ściśle paladynem, kapłanem bądź mnichem w tej kolejności piorytetów. (jako uczeń, który nie tyle porzucił nauki co został dostrzeżony jego talent muzyczno-magiczny oraz wiedza w zakresie potworów i został skierowany do Kolegium Bardów Studiów Arkanobiologicznych, by tę wiedzę poszerzył)

Problem jest taki, że:
1) bard wymaga charakteru niepraworządnego, a paladyn wymaga charakteru praworządny dobry
2) Cleric traci swoje spelle w momencie porzucenia klasy (nie wiem jak się am tu dwuklasowość z wiodącym bardem)
3) Monk wymaga praworządnego, a bard jak już zostało powiedziane niepraworządny.

Mogę ewentualnie to załatwić bardziej fabularnie, ale chciałem mieć jakieś odpędzenie nieumarłych czy inny promyk światła.

Jakieś sugestie?
 
Rewik jest offline