Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 10:08   #7
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Marek Rewik

Wydawało mi się, że kapłan nie traci dostępu do swoich zaklęć przez awansowanie w innej klasie, a przynajmniej nigdzie nie mogę tego znaleźć. Tak się stanie jeśli przestanie podążać kodeksem moralnym właściwym dla jego wyznania.

Koncept postaci jest bardzo ciekawy. Myślę, że możesz go śmiało połączyć z kapłanem.

Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś atutu lub grupy atutów spoza SRD, aby jego postać nabrała funkcjonalności to może o to prosić - jestem gotów na drobne wyjątki. Przy czym chciałbym, aby nie oznaczało to, że teraz każdy wojownik czy barbarzyńca będzie szedł w Leap Attack i Pounce.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline