Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 13:22   #19
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ten atut z Ras Faerunu jest przeze mnie dopuszczony, podobnie jak większość innych atutów związanych z rasą lub 'fluffem'. Oczywiście w każdym takim przypadku proszę o kontakt, bo wszystkie atuty i opcje mechaniczne spoza SRD rozpatruję osobno. Chciałbym, aby większość mechaniki pochodziła właśnie z SRD - cała reszta to powinny być dopieszczające postać detale, nie jej fundament.

Cytat:
Może by tak wykorzystać postać z innej sesji?
Nie ma problemu; pod warunkiem, że dostosujesz ją do warunków rekrutacji, czyli te 7,000 PD i 6,000 sztuk złota, które od nowa wydasz na ekwipunek. Nie przyjmę żadnego przedmiotu nabytego w cudzej sesji, chyba że znajduje się w SRD i zapłacisz za niego jak za wszystko inne.

Cytat:
A ja nie od dziś powtarzam, że 3,5 jest ciekawsze niż PF
Po tym jak ponad tydzień temu straciłem dostęp do swojego konta, gdzie miałem masę PDFów, a Paizo olało mój problem, mimo że wysłałem im dowody transakcji, podałem wszystkie swoje dane i wysłałem zdjęcie dowodu osobistego, podpisuję się pod tym zdaniem całym sercem. Chrzanić te ich PDFy.

E.
Na pierwszy poziom pełna wartość HP, a później połowa KW.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline