Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 15:21   #124
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Menadżer biznesowy

Niektórym z Was, którzy posiadają własne biznesy próbowałem wcisnąć jakieś Menadżery, które składały się z jakiś surowców, inwestycji i materiałów. Myślałem, że będzie to fajna zabawa, ale chyba raczej wolicie dostawać co najwyżej raport końcowy. Nie wiem. Mało feedbecku w tym temacie było, ale też mało pytałem.
W swoim folderze KP masz niewielki dokument który właśnie jest takim rozszerzonym raportem końcowym. Jeśli chcesz coś więcej to pisz.

Listę zagrożonych produktów dostarczę.

Co do cen
Na naszej stronie Szuwarów cennik zawiera obecnie normalne ceny. Natomiast domyślnie każdemu prowadzonemu handlowi (Rzeźnia, Karczma) dołożono marży 20%. Usług nie ruszałem.



Ardel
Jeśli chodzi o Twój wpis, to nie wymaga on chyba jakiś wielkich zmian, ale rodzina Brassardów obecnie wygląda na całkiem nieżywą lub trudną do zlokalizowania. Była to rodzina bogata, kupiecka i własnie nie ma kto wziąć całego majątku. Mogą z tego wyniknąć jakieś problemy. Sam nie wiem jeszcze co. Ameryc z pewnością nie żyje. Właśnie -ostatniego wieczora, jego ciało przywiozły gnolle do Szuwar.
 

Ostatnio edytowane przez Martinez : 30-11-2016 o 08:56.
Martinez jest offline