Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 18:09   #32
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
@kinkubus to pytanie jest bardzo ogólne i wiele zależy od czarów jakie sobie wybierzesz, mogę pomóc Ci z ich wyborem ale musisz wiedzieć czy wolisz być jednoosobową artylerią, kontrolerem pola walki czy magiem wspierającym(choć tu pewnie lepszy byłby druid). Jest jeszcze opcja Battle Sorcerer ale większość uważa ją za pułapkę (ze względu na zmniejszenie ilości znanych czarów), choć może Ci się spodobać ze względu na stronę fabularna, kto wie.
Przeglądałam SRD, wiem o tej opcji bitewnej, ale nie pasuje mi. Wolę być pełnoprawną maginią.

Wybór czarów raczej nastawiłabym na artylerię, ale trochę kontroli też się przyda. Wspomaganie mnie w ogóle nie interesuje (chyba, że są jakieś oczywiste opcje których tylko głupi by nie brał).

Bardziej interesuje mnie odpowiedź na pytanie: co robić, jak skończą się zaklęcia? Co robić pomiędzy rzucaniem czarów, kiedy nie chce się ich zużywać?

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
gdyż ostatecznie robię maga skupionego na przywoływaniu.
>: (

A ja tak bardzo staram się nie pokrywać z innymi. Może w takim razie zagram barbarzyńcą, bo na front zgłosiła się jedna osoba? Albo ten druid, bo jest wszechstronny... Ojej, no nie wiem, całe trzy opcje, każda inna, nie wiem co chcę robić w grupie. Czuję się, jakbym zaczynała Wrota Baldura pierwszy raz
 
kinkubus jest offline