Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 18:56   #35
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Kilka pytań dotyczących mechaniki:
1. Czy pozwalasz na flaws?
2. Czy do cech dodajemy +1 za 4poziom, czy tylko pb32?
3. Czy przy rasach z LA stosować będziecie zasadę LA Buy-off?

Jeśli dobrze rozumiem rekrutacje to postacie złe mogą przejść tylko pod warunkiem dobrego uzasadnienia fabularnego?
1. Tak.
2. Tak.
3. Chodzi o tą zasadę z DMG (czy tam UA), dotyczącą obniżania LA? Zastanowię się. Chwilowo zapomniałem jak to funkcjonowało, a że w pracy jestem to nie mam czasu tego sprawdzić.

Możesz grać postacią złą, co prawda nie skrajnie, bo krwiożerczego demona by nie przyjęli. Wypadałoby też dbać o wizerunek organizacji przy kontaktach ze zleceniodawcami.

@Kinkubus
Kerm zrezygnował z kapłana i tworzy zaklinacza, zaś Marek Rewik stworzy bardziej ofensywną postać, niż jakiegoś supporta. Druid idealnie pasuje do ofensywnej gry, może też łatwo się wycofać i wspierać resztę, kiedy HaPsów mało.

@Zormar
1. Macie taką możliwość jeśli nie szkoda wam PDków.
2. W pracy jestem i przerwa mi się kończy, więc o tych kosturach-chowańcach muszę jeszcze doczytać, ale chyba nie będzie problemów, jeśli postać spełnia wymogi.

P.S. Nie mam nic przeciwko rozmowom na temat postaci, rekrutacji, sesji, systemu i odrobiną śmieszkowania. To co najważniejsze zawarłem w pierwszych dwóch postach. Byle nie spamować na tematy w ogóle nie powiązane z rekrutacją.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 29-11-2016 o 19:01.
Warlock jest offline