Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 20:48   #24
<Shax>
 
<Shax>'s Avatar
 
Reputacja: 1 <Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze<Shax> jest na bardzo dobrej drodze
Hmm... koncepcja postaci już jest.

Jako młodzieniec byłem pomiatany przez ojca i totalne niedoceniany. Matka nie stawała w mojej obronie, dlatego kiedy czara goryczy się przelała postanowiłem opuścić wygodne życie w domostwie arystokracji. Długo tułałem się po ulicach, aż w końcu rozpoznał mnie ktoś z wyższych sfer. Po rozmowie ze mną zaproponował mi pracę u siebie, abym szkolił się na jego ochroniarza oraz przyszłego najemnika. Umieścił mnie w karczmie swojego znajomego z którym po jakimś czasie się zaprzyjaźniam. Czas mija, a gdy zaczynam otrzymywać pierwsze zlecenia od swojego pracodawcy, proszę go by kiedyś zlecił mi cokolwiek co pozwoli zemścić się na moich rodzicach. Nie mogę atakować innych członków arystokracji tak po prostu, aby nie oskarżono o zlecenie mojego dobroczyńcy, dlatego staram się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, a w czasie wolnym najmując się do ochrony podróżnych, bankietów, karawan itp, aby zarobić na swoje przyszłe życie.

To tak wstępnie... Oczywiście będzie rozbudowane, ale jestem ciekaw czy coś takiego się nada kombinując z tymi faktami które zostały podane w spoilerze .

***
EDIT
Mogę otrzymać więcej informacji na temat "ochroniarza"? Chciałbym wiedzieć jak można go potem rozwinąć, w którą stronę skierować (kim może się stać), itp.
 

Ostatnio edytowane przez <Shax> : 29-11-2016 o 20:52.
<Shax> jest offline