Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 21:25   #44
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
@Kinkubus
Kerm zrezygnował z kapłana i tworzy zaklinacza
Zaklinacz to sorcerer? No to problem z głowy Druid niech będzie.

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Rób druidkę, będziemy kochankami z leśnej puszczy >D
I w końcu będziemy mogły na szyszkach
Zrobię paskudną pół-orczycę, która zamiast miziać się ze zwierzątkami, będzie na nie krzyczała. Muszę jeszcze znaleźć jakiś szkaradny portret.

Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
No cóż, odpowiedzi jest kilka: kusza, zwoje, różdżki, kostury (poproś Warlocka o kostur z MIC świetne są ), berła... i ewentualnie nogi za pas. A najlepiej by Ci się czary nie skończyły.
Sesja na żywo to niestety nie Wrota Baldura i odpoczynek 8 godzin w środku lochu to nonsens, więc te czary się wreszcie skończą. Jakoś nie przemawia do mnie poleganie na kijkach i magicznych gałązkach, a kusza w ogóle nie pasuje do postaci nadętej szlachcianki, która uważa się za lepszego od wszystkich (taką planowałam zrobić)

Niemniej dzięki za rady, bo to dobrze pokazuje, że jednak nie chcę się w to pakować
 
kinkubus jest offline