Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2016, 17:59   #55
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Anvan Zobacz post
Łotr który "ściśle przestrzega przykazań"... znaczy się mam grać Robin Hoodem czy jak?
Z innej beczki, wylosowało mi, że bohater dobrze sobie poradził w przy kościelnej szkole, więc czy da rade pod to podpiąć umiejętność czytania i pisania?
Cytat:
dotyczących zachowań względem zła i chaosu
Czyli bym interpretował jako, że nie wbijasz komuś kosy w żebra jak przegrasz w karty i nie sprzedajesz mutantom dzieci za złote korony. Drobna przestępczość jakiś szmugiel, przemyt, OK.
A jak wybierzesz porywacza zwłok(dość ikoniczna profesja) to zwłoki dostarczasz tylko "dobrym" medykom a nie nekromantom i szalonym naukowcom.

Nie wiem czy w szkole przykościelnej uczą czytać i pisać, czy tylko jak się nazywa Sigmar, dlaczego go wyznajemy i czemu jest najlepszym bogiem oraz jacy są inni bogowie, czym się zajmują i czemu są gorsi niż Sigmar.
 
Matyjasz jest offline