Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2016, 22:11   #1
Luwinn
 
Reputacja: 1 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
[Fantasy] Honor, rodzina, władza

Witam wszystkich którzy natknęli się na moją rekrutację do sesji która od dłuższego czasu chodzi mi już po głowie. Bez owijania w bawełnę tyczyć się ona będzie wydarzeń mających miejsce w wykreowanym przeze mnie Królestwie Steornath, gdzie wcielicie się w rolę członków niewielkich, szlacheckich rodów, które dotychczas znaczyły raczej mało w państwie. Całe rody oraz ich członków tworzycie wy sami, daję wam co do tego wolną rękę. Pamiętajcie, wasi bohaterowie to zubożała szlachta lub ludzie którzy całkowicie nie posiadają własnej ziemi. Żadnego pokrewieństwa z najwyższymi warstwami ani nic z tych rzeczy. Czy istnieje magia? Istnieje ale nie jest dla was dostępna. Nawet nie próbujcie mnie przekonać do stworzenia magicznych postaci. Bohaterowie mają być raczej przeciętniakami.
Wracając jednak do całej fabuły to ma się ona następująco: W Królestwie obowiązuje monarchia elekcyjna, co oznacza że kolejni władcy wybierani są przez szlachtę z ich własnego grona. Wy przebywacie na dworze akurat w momencie, kiedy aktualny władca dokonuje żywota. Powód dla którego się tam znaleźliście wymyślcie sami. Tak oto, zostajecie wciągnięci w wir wydarzeń i albo uda wam się zyskać coś dla swojego rodu, albo też nie. Daję graczom wolną rękę. Gra będzie raczej sandboxem z dużym wpływem na historię. Kluczowe będzie jednak kilka wydarzeń które będą to wszystko trzymać w kupie.
Zainteresowani niech zgłoszą chęć udziału w komentarzach i wyślą mi Kartę Postaci na pw. Oto macie jej wzór:

Imię: ( Angielskie, wynika to z faktu że całą kulturę królestwa w którym przyjdzie żyć waszym postaciom wzorowałem na średniowiecznej Anglii)
Wiek: (Od 16 do 60 lat)
Nazwa rodu:
Rodzina bohatera:
Wygląd zewnętrzny:
Osobowość:
Historia:

Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je tutaj. Chętnie odpowiem na wszystko.
 
Luwinn jest offline