Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2016, 11:43   #108
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
I żeby nie było całkowicie OT - przy wyborze rasy spoza SRD jest możliwość skorzystania np. z racial subtitution levels?
A czy to takie konieczne? Pytam, bo przeglądam te racial substitution levels w internecie i sporo tam materiałów nieoficjalnych. Poza tym, niepotrzebnie komplikuje mi ogarnianie tych postaci.

@Gettor
Użyłem sformułowania SRD-only, aby nikt nie nastawiał się na postacie spoza SRD i aby osoby nieobeznane z D&D 3.5 nie były w gorszej sytuacji. Klasy i PrC spoza SRD nie przyjmuję, rasy tak, podobnie jak niektóre atuty, aczkolwiek coraz więcej ludzi coraz bardziej kombinuje z tymi drugimi i coraz mniej mi się to podoba. To mają być dodatki, a nie fundament postaci zmieniający całkowicie jej funkcjonowanie w walce.

Wstępnie nie planuję umożliwiać PrC spoza SRD, ale może zmienię zdanie podczas sesji. Na razie chciałbym, aby drużyna był stosunkowo zbalansowana, tak by każdy czuł się użyteczny.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline