Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2016, 13:54   #39
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Mi właśnie o tę drzewko jak to się rozchodzi chodzi. Te od technologii podałeś więc wiadomo co z czym i od czego. Czy mam rozumieć, że ten element rozgrywki to takie badanie w ciemno?
To element, który był już dyskutowany, ale póki co ustaliliśmy, że tak. Nie znacie kolejnych perków ze ścieżek specjalizacji, tak jak ten, kto wymyślił koło, nie mógł przewidzieć istnienia samochodu. Chodzi po prostu o realizm, ale była to kwestia już podnoszona i w sumie jeśli gracze bardzo chcieliby, mógłbym opublikować te drzewka. Mi jednak bardziej odpowiada stan obecny.

Wyniki późnym wieczorem, tymczasem zamieszczam listę otrzymanych KC. Jeśli kogoś nie ma, a wysyłał, powinien upomnieć się do wieczora. W kolejności nadsyłania:

Cytat:
Szarla'szaszeri - Zormar
Jotunn - Szkuner
Władcy Żywych Trupów - Anonim
Svartalfar - Baird
 
MrKroffin jest offline