Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 15:56   #58
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Hej ludzie, o co ten cały dym? Po to jest obsługa konwentu, żeby w przypadku właśnie wymienionych wyżej sytuacji zareagować i znaleść faktycznie odosobniony kącik dla chorego. Nie będzie raczej z tym większego problemu myślę..

Co do dodatkowych miejsc noclegów, Bortasz myślał zapewne o polu namiotowym koło "Zamczyska" choć ja nie wiem, czy ono w ogóle jeszcze istnieje.. Ale dowiemy się dokładnie jak wróci z relacjami. Zaś schronisko młodzieżowe o którym jest mowa znajduje się w szkole (nie pamiętam czy podstawowej, czy gimnajum) nr 1, praktycznie na przeciwko naszego miejsca konwentowania.
Dla bardziej wybrednych są oczywiście też hotele w M-ku takie jak np. "Dedal" (Ale w kij daleko), czy nowo powstały bodajże "Grot". W cenach noclegów tam się nie orientuję, jednak jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany mogę bez problemu sprawdzić.
Mam nadzieję, że taka informacja odnośnie dodatkowego zakwaterowania wam wystarczy.

A pogotowie ratunkowe i szpital malborski mamy pod nosem, Tułacz możesz nie czuć się już zagrożony perspektywą ugrzęźnięcia w dziurze w której nawet nie ma takich elementarnych usług jak usługi medyczne.

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline