Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2016, 10:42   #26
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
- Vivi, to że czegoś nie potrzebujesz, nie znaczy, że nie możesz tego mieć dla przyjemności. – powiedziała niezrażona Tula do androida. W kontaktach ze SI wykazywała niesamowite pokłady cierpliwości, jakich nigdy nie okazała żadnemu człowiekowi.

– To jest prezent. – tłumaczyła - Prezenty się przyjmuje. Nawet jeśli są niepraktyczne. W sumie takie prezenty są najlepsze, które mają sprawić nam przyjemność i nic więcej. Zresztą pamiętasz naszą rozmowę? Tak, wiem, masz nagraną na dysk. To było retoryczne pytanie. Jeśli będziesz chciała sprawić żebym lepiej się poczuła – po prostu to ubierz. Nasze relacje wtedy wzmocnią się. No to tego... komu szluga?

Z wrednym uśmieszkiem, błądzącym po ustach, Tula przyglądała się zakłopotanym obliczom towarzyszy podróży. Czyżby same świeżaki? Nie. Była kobieta w kombinezonie – ta, którą Moorie na początku opatrzyła plakietką służbistki-niewydymki. Może jednak zmieni o niej zdanie?
Poczęstowała Aurelię papierosem, potem podsunęła jej zapalniczkę i mrugnęła porozumiewawczo.

- Powiedzmy, że mam niezłe rozeznanie w kwestiach… integracji. Jakby co, zapraszam do siebie na warsztat. O ile mnie nie zamkną wcześniej – posłała znaczący uśmiech Benjaminowi.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline