Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 16:26   #128
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ufff rzeczywiście dużo, na szczęście ja muszę się poprawiać tylko z gegry a reszta 5 no i pewnie w tym roku 5 szóstek będę miała więc nawet się tak bardzo nie martwię, po prostu muszę do bierzących rzeczy się przygotować i styka A dzisiaj prognozują w moich rejonach taką burzę, że pewnie nie będę siedziała wieczorem przy kompie.

Szarlej rzeczywiście- mea culpa naprawdę niezauważyłam, z tego wynika, że teraz czekacie tylko na mnie Ach, jak ja nie lubię tej presji, ale cóż. Jak wspomniałam postaram się jak najszybciej odpisac jednak nie obiecuję opisów terenów obok kasyna, spróbuję zrobić tak, aby były jeszcze niepotrzebne.
 
Aivillo jest offline