Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2016, 16:22   #63
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Ok, mamy pt. termin do nd. Ofcijalnie bo przyszło mi właśnie do głowy, że w nd wieczorami to ja najczęściej siedzę nad czym innym Więc może będzie ok w nd ale może wyjść, że podam jak to z tą rekrutą wyszło i w pn.

Stan obecny:

Buka - Isabell - drajwer i pilot; postać prawie skończona
Mike - Padre - pancerz wspomagany i dowodzenie; postać skończona
Kinku - Helen - heavy weapon + heavy power armor; postać prawie skończona
Del - zgłoszenie
Annatar - luźne gadki o medyku
Zuz - luźne gadki o technik - piroman - haker
Lemi - Terance - postać w toku (strzelec)
Hefist - zgłoszenie na pw - postać do poprawek
Mira - Livia - medyk - postać w toku
Zombi - Asbiel - postać w toku (saper)


- Tak to na tą chwilę wygląda. Na moje oko co raz więcej postaci jest co raz bardziej skończonych Coś niejasne albo ktoś coś, ma z czymś problem czy się zgłosić chciał czy co niech da znać. Zobaczymy co da się zrobić

- Ktoś miałby problemy z terminem na ten weekend niech da znać jak to wygląda. Rekruty chyba to jakoś nie powinni zmienić z terminem ale może nim sesja ruszy kogoś dałoby jeszcze radę dokoptować. Ale właśnie wolałbym mieć to na uwadzę zawczasu niż na ostatnią chwilę.


@Hefist

- Ja tak na serio piszę, że te KP i zgłoszenia to w doc bym chciał Powiedzmy, że można o traktować jako jeden z warunków rekruty. Lepiej mi się rozmawia i pracuje nad KP w doc. Na tą chwilę postać nie jest skończona i wymaga jeszcze pracy. Jeśli tak to zostawisz będziesz miał trudności dostać się do sesji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline