Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2016, 22:42   #138
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Taka mała aktualizacja:

Zdecydowałem się na zastosowanie tzw. Action Points, ale w okrojonej wersji, gdyż w swojej oryginalnej formie dawałaby graczom zbyt dużą przewagę nad przeciwnikiem, a to nie jest długa kampania z gatunku high-powered fantasy, aby rozważać ich pełne zastosowanie.
Zasada jest prosta; otrzymujecie pięć Action Points, które możecie wydać wyłącznie na poprawienie rzutu. Action Points dodają 1k6 do wyniku rzutu na kości k20. Niby nie jest to dużo, ale w pewnych przypadkach mogą decydować o życiu i śmierci bohatera. Action Points regenerują się co sesje, chyba że Nami zdecyduje się z nich zrezygnować. W każdym razie stosujcie je z rozwagą.

Kolejna informacja. Otrzymałem karty postaci od następujących osób (kolejność przypadkowa):
Googolplex - Paladyn
Kawalorn - Mnich
Mike - Mnich
Marek Rewik - Bard/Kapłan
Kerm - Zaklinacz
Nami - Tropiciel

Jeśli kogoś nie wymieniłem to proszę o skorygowanie mnie. Nie wszystkie z tych kart są kompletne, a chwilowo jestem poza domem i nie jestem w stanie sprawdzić komu co brakuje. Na razie podaję listę klas dla waszej informacji, a bardziej aktualną (z uwzględnionymi brakami) podam, gdy przebrnę przez wszystkie nadesłane karty w ten weekend.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline