Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2016, 15:58   #73
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Spójrzmy prawdzie w oczy, niebojowa postać w sesji o samobójczych misjach ma największe szanse na zejście jako pierwszy.
- Oj, tam oj tam... A może zwyczajnie wylądujecie na polu minowym i zginie ten co pierwszy wyjdzie?

- Poza tym pamiętasz tego doktorka z "Predatorów"? Tyle mięśniaków z mega spluwami... I co scena to jednego mniej. A doktorek dożył prawie do końca filmu



Cytat:
Niech ktoś zagra mechanikiem, bo bez pancerza wspomaganego jestem prawie goła.
- Taakk? Tak dosłownie? Odważnie To dobrze wiedzieć, trzeba tam jakichś EMP nawsadzać dookoła



Cytat:
Bez pancerza wspomaganego zostaje Ci tylko pancerne wspomagane bikini? :P
- Tak, wspomagane bikini z systemem szybkiego wypięcia



Cytat:
A na poważnie to mechanik się przyda.
- Na poważnie no to tak jak tyle sprzętów do psucia dookoła bo jak zwykle rozwalić to jest komu a naprawić to już niekoniecznie



Cytat:
Oczywiście, że inni będą sobie radzić lepiej w walce. To wręcz wynika z mojej koncepcji postaci.
- No ok czyli wiemy o czym mówimy i bez miauczenia potem



Cytat:
Choć oczywiście przeżycie takiej postaci zależy mocno od tego czy inni też wpadną na to, co napisała Kinkubus (dzięki).
- Z tym liczeniem na to, że ktoś wpadnie na to co powinien w sesji... No różnie z tym bywa.


Cytat:
Myślałem o inżynierze - specjaliście od wyburzeń (nauka: architektura + materiały wybuchowe), naukowcu-robotyku (nauka: robotyka/inżynieria - zależnie co pozwoli na modyfikację pancerzy wspomaganych + naprawa), ewentualnie reporterze (tu nastawienie głownie na gadkę, dedukcję i spostrzegawczość). Sądząc po postach Kinkubus i Mike'a ten drugi póki co najbardziej pasuje.
- Mnie pasuje każda taka kompozycja.

- Ale modyfikowac pancerzy się nie da w polu. Do tego warsztat i sprzęt jest potrzebny jakich na akcji nie ma. Można za to naprawiać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline