Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 18:02   #60
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Tułacz, absolutnie nie chodziło o jakąkolwiek ofensywe, czy atakowanie kogokolwiek.. Może mój ton nie brzmiał zbyt radośnie, ale to nie z tego względu, że coś mi się nie spodobało. Przepraszam Cię jeśli poczułeś się urażony. Myślę, że w wypadku pogorszenia się stanu zdrowia u kogoś z moich konwentowiczów, będę w stanie o niego zadbać. Nie masz co się martwić.

Chciałabym jeszcze poruszyć wcześniej wspomnianą sprawę napiętego programu konwentu. Widać, że również nie do końca doczytaliście. Plan imprezy jest przede wszystkim napisany dla Urzędu Miasta.. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zrealizujemy w takim czasie jaki jest rozpisany wszystkich pkt programu.. I nikt się tym specjalnie nie przejmie. Przecież kochani nie będziemy wam wyznaczać czasu na cokolwiek, ale wszystko jest podane tak orientacyjnie tylko, żeby móc sobie jakoś coś zaplanować, bo nie wszyscy będą na całym Zlocie przez cały czas jego trwania. Myślę, że tyle wystarczy tytułem wyjaśnienia.

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline