Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2016, 21:23   #77
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dostało mi się pracę. Niestety pracuję od 16-02. I ciężko w dzień mi się pracuje. Na szczęście, teraz weekend. Więc więcej czasu na napisanie KP. Pozdrawiam
- To gratuluję A KP jak co możesz przysłać co dasz radę zrobić sama. Rozdasz punkty, wybierzesz specostwo, wymyślisz co i jak z tym prachowaniem i właściwie byłby już niezły materiał do obrobienia na KP.



Cytat:
W normalnym oddziale tak, w oddziale psychopatów trudno powiedzieć
Może nawet z zawiści któryś go zrzuci ze skały :P
- No weź, kto by tam chodził jakiejś skały szukał jak po lądowaniu blokada broni się zdejmuje...


Cytat:
Szkoda, że Pip nie podjął tematu dronów, bo tu byś był idealny wtedy Chyba, że coś na szybko wyprodukuje
Ot, specjalna umiejka, plus parę dronów do wyboru
- Umiejka jest Bierze się Operator: drony no i ma się profesję. Do tego Naprawa albo Nauka: Robotyka i już w ogóle dronowo - roboci spec się robi.



Cytat:
Ooo, drony. Fajne by to było. Może sama bym zrobiła taką postać, gdyby były dostępne
Tylko nie mielibyśmy co liczyć na takie duże drony z rakietami, a raczej mniejsze, zwiadowcze. To trochę mało przydatne na misji parcha, którego nie wysyła się jako oddziału specjalnego do cichego zdobywania umocnień czy odbijania zakładników. Przynajmniej tak to zrozumiałam.
- Nom. Raczej coś mniejszego od człowieka bo jakoś w kapsułę to musi wleźć razem z człowiekami.

- A zwiad i rozpoznanie o ile to się właśnie nie wpadło w zasadzkę czy jakoś inaczej jest już i tak walka to jednak bywa przydatne.

- No a poza tym sesja Parchów sesją Parchów ale dobre mi się wydaje by system był policzony nie tylko pod tą jedną sesję

- I do tej pory nie było zainteresowania po KP dronami więc jak miałem inne rzeczy na tapecie nie zajmowałem się nimi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline