Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2016, 22:13   #37
olo19
 
olo19's Avatar
 
Reputacja: 1 olo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znany
„Skurczybyk musiał mnie dziabnąć." Jednooki po usłyszeniu propozycji towarzyszy nawet się nie zastanawiał i gdy zobaczył następnych wrogów ruszył w kierunku najbliższego dogodnego miejsca, które zapadło mu w pamięci podczas dzisiejszej podróży.

- Za mną, jeszcze urządzimy te ścierwa. Już ja wiem co z nimi zrobić.
Jednooki wiedział, że niedługo rana może nieco boleć ale wszak to tylko draśnięcie, gdyby nie skóra kto wie jak by się skończyło to cięcie.

Najlepiej było by wprowadzić ich w jakieś zasieki albo rozstawić pułapkę ale w tej sytuacji jest to nie możliwe. „Najprościej będzie się ukryć w jakimś zapadlisku i spróbować zgubić wroga zachowując ciszę. Lepiej zaprzestać walki bo może się to zgubnie skończyć." Po tym jak wymyślił drogę ucieczki dla towarzyszy zaczął podążać do najbliższego miejsca , które odpowiadała jego zamiarom.

- Żwawo bo dogonią nas te łachudry.

83, 90, 77

 
__________________
"Skoro ludzie to pionki, kim jest król"

Ostatnio edytowane przez olo19 : 03-12-2016 o 22:14. Powód: brak rzutów
olo19 jest offline