Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2016, 13:02   #2379
kwi4tek
 
Reputacja: 1 kwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumnykwi4tek ma z czego być dumny
Cześć!

Mam na imię Paweł i mam 28 lat. Gdzieś w okolicy lat 13 połączyła mnie z grami RPG miłość od pierwszego wejrzenia i po wielu perturbacjach dziś jesteśmy starym dobrym małżeństwem z bagażem doświadczeń i wspólnych żali.
Przez kilka lat współtworzyłem jedną z największych w naszym kraju terenową grę Warhammera, dziś zajmuję się organizacją jednej z terenówek post-apo. Sesje RPG grywam mniej więcej regularnie co tydzień.

Poza rozrywkami zajmuję się Architekturą i Urbanistyką, tworzeniem i renderem modeli 3d.
Mam też super moce : operuję biegle językiem śląskim, potrafię liczyć całki i pić jak krasnolud.

Dołączyłem do waszego forum, bo uważam ludzi związanych ze środowiskiem czytelnictwa, gier fabularnych i fantastyki za najwspanialszych, najinteligentniejszych i najbardziej interesujących, wierzę że będziemy mogli rozmawiać i śmiać się wspólnie z bliskich i pokrewnych nam tematów.
 
kwi4tek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem