Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2016, 17:46   #5
Czudak
 
Czudak's Avatar
 
Reputacja: 1 Czudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Ravanox Zobacz post
Zgłaszam się. I pytanie leci czyli KP nie robić tak? Jak tak to już masz graczkę z marszu
Nie, karty postaci nie robimy. KandydaturÄ™ przyjÄ…Å‚em, towarzyszko. Patrz proszÄ™ mojego postu reszta.

Cytat:
Napisał Vesca Zobacz post
Pomysł na fabułę bardzo ciekawy i przypadł mi do gustu.
Zastanawia mnie na jakiej zasadzie wybierzesz osobÄ™ do gry, skoro nie ma wymogu napisania karty.
Ależ to proste - rzucę kością, w tym przypadku monetą, gdyż na razie jesteś tylko ty i Ravanox. Myślę, że jeszcze jeden dzień potencjalnej rekrutacji wystarczy. Powinno dać to czas śpiochom, którzy może jednak chcieliby wziąć jeszcze udział, ale dorwał ich paraliż senny. Jutro o tej samej godzinie napiszę kto wchodzi do gry i rozpoczynamy przygotowania do rozgrywki, jak i scenariusz, oficjalnie.

Cytat:
Napisał -2- Zobacz post
Nie wezmę udziału, ponieważ dla mnie to lepszy materiał na książkę lub film, niż na sesję RPG i mam wielkie obawy odnośnie grywalności.

Ale chciałem tylko napisać Ci, że konceptualnie to najlepsza rzecz jaką widziałem od bardzo dawna, jeżeli o SF chodzi, tutaj i poza LastInn. Kudos i niech Ci opatrzność przyświeca, nawet jeśli nie znajdziesz graczy.
Dziękuję ci, kamracie. Czuję jak rozchodzi się po mnie takie miłe ciepełko. Celuję w zadowolenie.
 

Ostatnio edytowane przez Czudak : 04-12-2016 o 17:55.
Czudak jest offline