Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2016, 19:10   #119
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
K(rzepa) na poziomie 27 to poniżej średniej(31 dla człowieka), więc fragment o sporej krzepie nie oddaje rzeczywistości.
Usunąłem, dzięki
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Poza tym to wiele zastrzeżeń nie widzę, poza brakiem powiązania z miejscem przygody. Historia kończy się na tym jak Hunni siedzi we wiosce i wydobywa coś, ale to chyba jest do rozwiązania gdy zakończymy rekrutacje.
Tak zróbmy
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Na 6 odpowiedź byłaby za długa bo każdy bóg lubi inne bajery a w politeistycznym świecie każdemu trzeba co jakiś czas coś dać. Jak wyjdzie potrzeba złożenia ofiary to poinformujemy.

W 8, nie wiem co odpowiedzieć. Postać posiada jakąś relikwię, prawdopodobnie fałszywą, palec jakiegoś świętego, chustę w którą smarkał imperator, czy szczebelek drabiny która przyśniła się Sigmarowi.
No właśnie, mogę to opisać jak lepiej poznam świat, toteż chciałbym to jakoś w czasie sesji in character jeśli by się dało :>
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline