Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2016, 22:18   #91
WolfSet
 
WolfSet's Avatar
 
Reputacja: 1 WolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemu
Prześledziłem cały wątek od początku i może w końcu napiszę coś od siebie zamierzam grać młodym 19letnim kozakiem kislevskim o imieniu Miszka, nazwiska nikomu nie chcę zdradzić. Moja postać trafiłe do grupy dość przypadkowo błądząc po lasach Imperium. Przykleiłem się do was podczas ostatniej przygody i mimo problemów z językiem,staroświatowym posługuję się niewprawnie, dość szybko przypadłem wszystkim do gustu, głównie dla tego, że bez sprzeciwu wykonuję polecenia innych graczy. Michaił jest postacią która zdecydowanie coś ukrywa, potrafi być mrukliwy i z niezbyt wielką sympatią spogląda w kierunku szlachty. Poza tym mimo swojej uniżoności sprawia wrażenie młodzieńca dość dumnego. Co ukrywa ten kislewski obdarciuch ? Być może dowiecie się podczas jednej ze wspólnych przygód
Rzeczami które do tej pory zauważyli moi nowi współtowarzysze jest fakt, że bardzo niechętnie rozstaję się z moją starą,misternie rzeźbioną fajką, jedno strzałowym pistoletem(jeśli któryś z graczy ma dostateczną wiedzę rozpozna w nim arabski, jednostrzałowy pistolet skałkowy) i dziwną zakrzywioną szablę zaostrzoną t z jednej strony, acz niezwykle misternej roboty(naprawdę obcykany w płatnerstwie gracz będzie wiedział, że jest to talwar).

Co do kwestii technicznych chciałbym, żeby mój kozak nie był podręcznikowym kozakiem z rozwiniętą bronią dwuręczną i olbrzymim toporem, ale w tej kwestii będę pisał do szanownych MG
 

Ostatnio edytowane przez WolfSet : 05-12-2016 o 00:31.
WolfSet jest offline