Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 12:11   #13
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Melkor dobrze mówi, kinkubus - jak klasa się nie będzie powtarzać, to Tobie też będzie się lepiej grać, bo poczujesz się bardziej unikatowo na tle innych postaci.
Dobra, klepnę tego warlocka. Myślałam, że to tylko sugestia i ogólnie potrzebujecie maga, a wy macie nadmiar magów
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
W kwestii czarownicy mogłaby być to szlachcianka z rodu z wiedźmiarskimi korzeniami czy owoc związku arystokraty z wiedźmą, np. jakiegoś otoczonego niewolnikami dekadenta z Miasta-Państwa Niezwyciężonego Suwerena i wiedźmy z Dworzyska Czarownic.
Próbowałam przeczytać co to jest ten warlock na SRD, ale tam jest tyle informacji, ze nie jestem w stanie się nad tym teraz skupić.

Wytłumaczycie mi na czym ta klasa polega?
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Testem na to, czy pomysł jest smaczny, jest pytanie, czy nadaje się na ilustrację Franka Frazetty.
Nie wiem jak mam to zrozumieć
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Chociaż byłoby wiadomo, co zrobić z postacią kinkubus po jej śmierci.
Wskrzesić?
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
PS Mamy koło pięćdziesięciu grywalnych oficjalnych ras i jeszcze więcej nieoficjalnych, a w drużynie przeważają ludzie. Wyjątkiem jest jeden wysoki elf i jeden drow. Jak komuś zamarzy się tabaxi, niedźwieżuk, jaszczuroczłek, dragonborn, aarakocra, genasi, jakiś krótkonóg (mogą być nawet te z Podmroku, jak duergar czy svirfneblin) - feel free.
Zgubiłeś mnie mniej więcej na tabixach. Brzmi jak marka butów.

Ja stawiam na człowieka, akurat tutaj nie chce mi się kombinować. Chyba, że masz gdzieś tam centaura... to bum musiała przemyśleć cały koncept, czy na pewno chcę grać maginią czy może czymś... centaurzym.
 
kinkubus jest offline