Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 12:34   #14
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Będąc na fajku pomyślałem nad ludzkim barbarzyńcą z północy.
Jestem synem jednego z wodzów, który został usunięty od władzy siłą. On i cała (poza mną) zostali wycięci w pień. Legenda głosiła, że tak się stanie ale że po paru latach wróci potomek wodza i usunie uzurpatora siła rękoma przeróżnych południowców.
Potężny wojownik o masywnej posturze. Dwuręczny topór (dziedzictwo po ojcu), dwa czekany (do wspinaczki i walki w ciasnych pomieszczeniach itd.) Łuk i strzały (Bo polować trzeba itd). Postać coś na wzór Vikinga lub górskiego woja.
Magicznych zdolności brak. Jedynie (o ile MG da to przedmioty).
Co do umiejętności. Znakomicie się wspina i walczy krwawo Część zemsty już dopełnił i kilku już skrócił o głowę, ale trafił na czarnoksiężnika, który otworzył portal uciekając. Mój bohater wszedł za nim i pojawił się na wyspie.
Mało oryginalny avatar ale jak dla mnie pasuje


Coś takiego w skrócie jest ok?
 

Ostatnio edytowane przez Hakon : 05-12-2016 o 12:59.
Hakon jest offline