Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 16:49   #97
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Generalnie to co mówi ten bajarz/dziadyga to jest pisane przez drugiego MG (hen_cerbin)i na tę opowieść nie musicie reagować, chyba że w komentarzach.

WolfSet przepraszam, ze tak późno, wcześniej nie miałem jak przysiąść do twojej KP. Postaram się Ci jak najszybciej odpowiedzieć.
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Martwi mnie tylko, że albo będzie dziad rzadko głodny, albo zbyt często będzie chciał coś napisać i MG da okazję
Proponuję by też na początku i na końcu rozdziału itd. coś pisał
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Miałem podobny pomysł. Kto wie co Pi0t powie, jeśli pomysł chwyci. Poza tym, "coś" jest już napisane
Same z siebie PP nie znikają, zresztą zobaczymy jak to wyjdzie. Sesja w zamyślę ma być prosta, ale nie oznacza to, że liniowa. Może parę momentów na wstawkę będzie, zobaczymy.
Przewiduje parę możliwości, a niewykorzystane pomysły przejdą do następnej sesji (o ile do niej dojdzie).
Ostatnią sesje prowadziłem ponad 5 lat temu, tak więc popróbujemy i zobaczymy. Tak czy inaczej liczę na Wasze sugestie i podpowiedzi odnośnie prowadzenia samej rozgrywki.

edit:
Cytat:
Napisał WolfSet
Co do kwestii technicznych chciałbym, żeby mój kozak nie był podręcznikowym kozakiem z rozwiniętą bronią dwuręczną i olbrzymim toporem, ale w tej kwestii będę pisał do szanownych MG
Nie widzę problemu, mało brakowało, a na tej sesji byłby kozacki przepatrywacz ,
Zajrzyj proszę na pw, parę rzeczy w KP trzeba zmienić, ale generalnie jest dobrze.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 05-12-2016 o 17:24.
pi0t jest offline