Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 17:15   #18
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Czarownik paktujący z Wielkim Przedwiecznym brzmi jak moja postać

No to skoro takie streszczenie jak u Hakona zadziałało, to ja też dam:
Szlachcianka, zawsze otoczona wianuszkiem niewolników, którzy byli na jej każde skinięcie. Kapryśna i rozpuszczona, wychowywana na małego potwora, który żyje w przekonaniu, że wszystko jej się należy. Taka sama była dla swoich przyjaciół, którzy długo nimi nie zostawali, chyba, że byli do tego zmuszani (jak niektórzy niewolnicy).

Jeżeli chodzi o magię, to w zasadzie odkąd przejawiała jakiś talent, interesowały się nią mackowatości pomroczne. Dzięki mieszance nadmiaru wolnego czasu i niestabilności psychicznej, łatwo było nawiązać z nią kontakt. Dla niej samej to przez długi czas nie było do końca realne i jedynie bawiła się swoimi nadprzyrodzonymi mocami - ku utrapieniu innych. Prześladowały (i wciąż prześladują) ją koszmary, które zupełnie źle zinterpretowała i żeby pozbyć się "głosów w głowie", odseparowała się od domniemanego źródła: uciekła z domu. Kompleksy tatusia i podobne sprawy.

Taka walnięta w głowę postać o pokładach cennych wiedzy i umiejętności o które ciężko gdzieś w zdrowym psychicznie świecie. Jej cel? Nie wiem, potrzebuję jakiś? Pewnie jest marionetką Przedwiecznych, którzy ślą ją do różnych miejsc ze znanych sobie jedynie powodów, więc mogła wylądować dosłownie wszędzie.

Moja postać to będzie młodociana szprycha, jeśli można. Człowiek lub pół-elfka, sama jeszcze nie wiem. Dla mnie ma to znikome znaczenie, może coś do świata będzie bardziej pasowało.

No to teraz wypadałoby ubrać to w świat gry.
Miasto-Państwo Niezwyciężonego Suwerena może być, ale rozumiem, że to nie jest na wyspie?

Na razie tyle mam. Podaję rączkę, żeby przeprowadzić mnie przez proces tworzenia karty, bo samej raczej nie dam rady, musiałabym czytać kolejny system, a tych mam ostatnio na głowie zdecydowanie za dużo (a lubię robić też inne rzeczy).
 
kinkubus jest offline