Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 17:48   #9
Czudak
 
Czudak's Avatar
 
Reputacja: 1 Czudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumny
Wykonałem rzut K3 i wypadła 3, więc wszystkie światła padają na Kannę (liczby przydzieliłem w zależności od kolejności zgłoszenia). Towarzyszko, zalecam ci przeczytanie objaśnień/wymagań raz jeszcze, gdyż poprawiłem posta. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiem tutaj, w tym temacie, a jutro założę odpowiedni wątek "growy" i "dyskusyjny" (komentarze do sesji) w odpowiednich działach, abyśmy mogli ruszyć. Oczywiście uprzednio rozwieję jakiekolwiek niejasne kwestie.

Linka do danego tematu podeślę ci na PW, w pierwszym poście wyląduje starter, a jeśli nie będziesz miała już żadnych zapytań - możesz wystartować kiedy ci to tylko odpowiada. Jeśli nie jesteś pewna jak zacząć - post o tym jak twoja postać odbiera skazańca przy drzwiach będzie doskonałym wstępem.

Chyba niczego nie pominąłem. Finalnej daty terminu rekrutacji chyba nie trzeba zmieniać, czyż nie? Nie? Dobrze.
 
Czudak jest offline