Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2016, 00:06   #91
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- No słowo się rzekło czyli zbliżamy się do końca tej rekruty. Na tą chwilę uznaję, że w sesji wezmą udział:

Buka - Isabell Krunt Mason
Cohen - Owain Graef - pułapki + skradanie
Ehran - Hektor Ortega Navarro - pw + heavy (rkm/zwarcie)
Hen - Dr. Percival - hakowanie + naprawa
Kinku - Helen Bradley - pw + heavy (rkm)
Lemi - Terrance Mathys - snajper + leczenie
Mike - Emanuel “Padre” Zciwicki - pw + dowodzenie
Mira - Livia Rain - leczenie + zwarcie
Zombi - Asbiel - saper
Zuzu - Chelsey L. Diaz - naprawa + heavy (piroman)

- Jest cała równa dziesiątka czyli całkiem sporo. Myślę, że liczebnie i całościowo byłoby to dla mnie i dla sesji w sam raz.

- Pozostałym dziękuję za zaintersowanie i nadesłane prace. Wyżej wymienione jednak wpasowują się w standard sesji jak najbardziej i jest ich w sam raz. Jakby mimo to ktoś chciał zagrać i nadesłał KP przed rozpoczęciem sesji no to w takiej wesołej gromadce jedna czy dwie osoby więcej aż takiej dużej róznicy nie robią. Jednak za bazę do samej sesji na tą chwilę uważam osoby i zgłoszenia z listy powyżej.



Cytat:
To kiedy spodziewać się otwarcia sesji?
- Myślę, że z tydzień czy dwa zejdzie jeszcze na dopracowywanie detali i postaci i sesji. Czyli prawdopodobnie ruszylibyśmy jakoś przed świętami lub ich okolicy.



- Ok teraz w takim razie parę rzeczy do omówienia.


- Większość KP jest właściwie w większości zrobiona. Większość wciąż ma jeszcze jakieś tam poprawki, głównie dogadanie sprzetu i ekwipunku. Ale jak na nowy system myślę poszło nam całkiem przywoicie i siary na dzielni nie ma z tego powodu Ale przez te parę dni mam nadzieję skończyć obgadywanie tych detali z Wami. Jeśli w czymś nie będzie zgody, zwłaszcza w doborze sprzętu a sesja będzie się zaczynać to pojedziemy po standardzie bez udziwnień czyli kałach, mag pistol i jazda na misję No ale mam nadzieję, że jakoś się dogadamy.

- Przed sesją albo już jako pierwszy post podam detale misji Parchów. Co, gdzie, jak, dlaczego. Pod tą misję jeśli ktoś chce będzie mógł jeszcze wymienić czy zmienić sprzęt. Fabylarnie będzie coś jak odprawa i przejście do zbrojowni. Potem jest zrzut z orbity na myszyn. Dlatego ten sprzęt z KP w tej chwili można potraktować ćwiczebnie i do samej misji może się jeszcze zmienić.

- Fabularnie Wasi hirołsi mieli te 2 - 4 dni po wyjściu ze stazy i mimo, że z 80% czasu każdy spędza w swojej celi sam to jednak jest okazja jakoś się spotkać w mesie czy innym multipleksie. Wasze postacie poznają się dopiero teraz przed misją ale już na etapie odprawy czy lotu w kapsule raczej wszyscy już chociaż znają swoje imiona, twarze i specjalizacje. Czasoprzestrzeń na staku - matce jest dość ograniczona. Niemniej tego czasu wolnego raczej nie będzie odgrywane w sesji. Chyba, że ktoś coś na ochotnika to spoko. Przez ten czas na statku są tylko BG, innych ludzi nie ma jak są to pewnie w innych rejonach staktu.

- Podczas czasu wolnego przed misją przy nastawieniu i charakterze postaci i sesji no różnie może być między postaciami. Tak odgórnie mówię i zaznaczam, że zabić się nikogo nie da. Wszelkie bójki są pacyfikowane przez system i obroże. Więc jak coś można się puszczać wzajemnie z pyskówkami i groźnymi minami tak po prawdzie. Przez te parę dni Parchy nie mają dostępu do broni i panują w pełni wiezienny reżim.

- Sesja zacznie się gdzieś na etapie odprawy/zrzutu. Zobaczę jeszcze jak to mi będzie bardziej pasowało.

- Na misji Parch nie może zabić żadnego człowieka. Przynamniej nie bezpośrdnio. Wszelkie ataki na ludzi oprócz innych Parchów, skutkują natychmiastową egzekucją przez Obrożę. Nawet w samoobronie Parch nie może zabić człowieka. Ma zginąć a nie zabijać ludzi. Lżejsze obrażenia u ludzi są lżej karane. System zdaje się widzieć i słyszeć wszytko to samo co każdy Parch więc akcja "to ja go tnę/strzelam" raczej nie jest do ukrycia dla systemu. Dlatego właśnie Parchy wysyła się na misję które są z dala od większych skupisk ludzkich. Nie oznacza to jednak, że na misji nie da się spotkać jakiegoś człowieka. Zarówno Parchy jak i reszta społeczeństwa ma świadomość tej sytuacji.

- W sumie jak ktoś chce może się pochwalić swoją postacią z kim przyszedł na sesję Choć oficjalnie pewnie i tak to będzie gdzies na etapie początkowych komentów w sesji.

- W ogóle to chciałbym też wiedzieć na co się napalacie w tej sesji. Tak jak Mike sobie zażyczył plażing a reszta? Ja jakąś tam wizję i plany co do tej sesji mam. Ale jest jeszcze na tyle luzów, bym je mógł zatkać odpowiednim kolorem wypełniacza. Więc jak ktoś coś by chciał czy nie by się pojawiło w sesji no to niech mówi. Zobaczymy czy coś z tego będzie szansę zrobić.

- Ktoś coś ma do obgadania, zapytania czy co, niech nawija tutaj póki sesja z oficjalnymi komentami nie ruszy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline