Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2016, 14:40   #1
Czudak
 
Czudak's Avatar
 
Reputacja: 1 Czudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumny
[Komentarze] Gdzielnik

Czołem towarzysze.

Cieszę się że będziesz uczestniczką w mojej rozgrywce, siostro Kanno. Odpowiednia sesja jest już uruchomiona w dziale Sci-Fi. Od razu uprzedzę pytanie - umieściłem w niej cały starter, który oryginalnie opublikowałem w poście rekrutacyjnym, gdyż nie do końca wiedziałem jakie panują tutaj zwyczaje odnośnie początków sesji. Teraz już będę wiedział aby zostawić sobie pole do manewru na przyszłość.

Również fakt, że zamieściłem tam "ją", jest równoznaczny z tym że chciałem owe intro ujednolicić. To jedna z tych przygotowanych przeze mnie postaci. Równie dobrze może tam się pojawić "on", a twoje sugestie, niezależnie od tego kto się tam znajdzie - zostaną uwzględnione. Również wpis o cieście jest losowy, gdyż chciałem dodać cokolwiek do tekstu, aby nie były to dokładnie te same wypociny co w temacie werbującym.

Imię dla ciebie w wątku z sesją dałem (Wakat), zmienimy jeśli chcesz na coś bardziej odpowiedniego... albo zostawimy jak jest, przynajmniej dopóki się nie przedstawisz w którymś ze swoich postów.

A teraz kładź na mnie pytania. Coś mi mówi, że masz ich co najmniej kilka.
 

Ostatnio edytowane przez Czudak : 06-12-2016 o 14:45.
Czudak jest offline