Wątek: [SF] Parchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2016, 15:14   #94
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do spotkań parchów to obowiązkowa jest siłownia, jak w każdym więzieniu I obowiązkowo tylko jedna sztanga z ławeczką!
Zaklepuję!

Ogólnie zgadzam się z tym, co napisałam Mira. Strzelanie będzie fajne, ale niech dzieje się coś więcej.

Przy okazji proszę, PROSZĘ, żeby ta sesja nie zamieniła się w Szczury Blasku. To najobrzydliwszy komiks jaki w życiu widziałam i obawiam się, jeżeli to ma być inspiracja dla sesji D:
Klimat grozy jest ok, ale w Szczurach przegięli pałkę, dla mnie to nie nadaje się na sesję. Alien jest ok, Szczury Blasku są ble. Tak bardzo ble

Pewnie sama zaznaczyłam w sondzie coś z klimatów grozy, więc teraz nie powinnam narzekać, ale sama nie wiem z których pomysłów konkretnie jest sklejona sesja, bo nie czytałam tamtego tematu odkąd zaczęliście testować mechanikę.
 
kinkubus jest offline