Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 20:45   #37
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tasselhoff Burfoot z sagi Dragon Lance To jednak tak pół żartem pół serio - bo z jednej strony mam 95% cech tej postaci, ale z drugiej jednak nie do końca.

Modedit by fleischman
Ludzie, albo zacznijcie pisać więcej albo zacznę kasować takie posty.


Tak więc dopisuje więcej:
Dlaczego uważam że mogę utożsamiać sie z tym kenderem? Otóż wiele osób mówi mi że mam typowo kenderskie usposobienie, jestem beztroska, roztrzepana, wesoła, czasem dziecinna. Nie jestem co prawda kleptomanką, raz jeden wyniosłam z marketu naręcze torebek foliowych... Do tej pory nie wiem czemu to zrobiłam ,ale to nieistotne. No i kolejna cecha wspólna z Tassem - przyjaciele są dla mnie najważniejsi.
Co do różnic, które troche wpływają na zachwianie mojej pewności co do utożsamienia sie z tą postacią to są one takie, że na 'starość' zaczynam spokojnieć i moje wybuchy radości nie sa już tak szaleńcze. No i nie zdażają sie tak często. Ale poza tym, to taki kender ze mnie
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?

Ostatnio edytowane przez Khalida : 23-05-2007 o 21:05. Powód: Uwaga moderatora
Khalida jest offline