Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2016, 00:03   #2
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję, że Nami mnie nie zabije, jeśli coś tutaj napiszę i nie będzie to zgłoszenie.

Z Sekalem nigdy nie grałem, ale za to ukończyłem scenariusz grając wraz z moją małą grupką przy stole. Rise of the Runelords to rewelacyjna kampania z mnóstwem ciekawych miejsc do zwiedzenia i wspaniałymi NPCami powtarzającymi się na przestrzeni kolejnych AP-ków Paizo. Do tej pory miło wspominam wiele elementów, które nam MG opisywał. Wiele też ominęliśmy. Jest jednak jedna rzecz, która bardzo ugrzęzła mi w pamięci i nigdy nie będzie chciała wyjść - Sandpoint, początkowe miasteczko pełne uroku i ducha niespotykanego w innych sesjach. W pewnym momencie sesji, gdy wróciliśmy do niego, wręcz mieliśmy uczucie takie, jakbyśmy przybyli do domu po bardzo długiej nieobecności.

Jedyny scenariusz, która wywołała u mnie podskoki radości, gdy zabiliśmy głównego antagonistę.

Jeśli szukasz dobrej kampanii - zgłoś się prędko do Sekala, bo jestem pewny, że w tej formie pójdzie wszystko szybko, sprawnie i ciekawie!

--

Mogłem napisać trochę masło maślane, ale jest tak późno, że nie chce mi się tego czytać. Sam bym się zgłosił, gdyby nie to, że znam całą fabułę (mam nawet podręcznik pod ręką) i po prostu w tych godzinach mnie nie ma w domu. Więc pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia w szukaniu ludzi. =)
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline