Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2016, 07:42   #1221
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Jak poprosiłem żeby zaczekać z wrzucaniem na ciebie to myślałem że wrzucisz coś na koniec. Bo wbijanie się w to co już napisane jest trochę nie do końca ok.

Teraz problemu wielkiego z tym nie ma ale na przyszłośc trzeba przyjąć zasadę że czegoś takiego nie dopuszczamy

Technicznie to to naruszenie praw autorskich do gotowego tekstu :P Coś takiego może doprowadzić do absurdalnej sytuacji, jedna osoba się wetnie więc kolejna zacznie modyfikować to co wcześniej napisała, potem to samo zrobią następne, potem ten co zaczął też się będzie chciał przystosować do zmian i skończy się że zamiast gotowego tekstu wszyscy będą szlifować jeden odpis.

Przyjmijmy zasadę że edycja doca w już napisanym fragmencie jest dopuszczalna tylko w sytuacji kiedy zainteresowany jest obecny na docu i o ile ktoś inny nie ustosunkował się do tego co wynika z danego fragmentu. (bo czasem jak są dwie osoby to najprościej jest pisać dialog wielowątkowo niż odpisywać na zasadzie MG napisał 1,2 i 3 więc moja postać odpowe Ad1, Ad2, Ad3 bo to no cóż nie wygląda jak prawdziwy dialog)
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline