Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2016, 08:42   #130
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Dnc, tak, ten napastnik, nie sądziłem, że znajdzie się w drużynie ktoś, kto się kapnie . Oskar nic ciekawego nie zobaczył, odnośnie wartowników, odpisałem w poście.
pi0t, urodziwe może nie bardzo, ale piersiaste na pewno . Możesz to już sobie sam opisać u siebie w retrospekcjach.

Pociągnąłem akcję dalej, rzucając Wam trochę informacji do rozkminek nad sytuacją w okręgu. Co do skavenów, macie wolną rękę odnośnie decyzji. Jeśli za bardzo rozciągam akcję - dajcie mi znać, to wtedy będę folgowal z przeskokami. Z drugiej strony nie chcę, żebyście ciągle opisywali to samo .

Czas do niedzieli włącznie, ale nie trzeba się spieszyć, bo w weekend jadę do rodziny i na pewno nie dam rady nic napisać wcześniej, niż w poniedziałek.
 

Ostatnio edytowane przez Mroku : 08-12-2016 o 08:44.
Mroku jest offline