Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 22:24   #36
Ruchi
 
Reputacja: 1 Ruchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Ale przekradanie się to nie spacerek po parku, tylko gra nerwów i spostrzegawczości i szybkości.
no wlasnie moja postac moze.... chodzi o to ze moja postac ma tyle pynktow w cichym poruszaniu ze moze wejsc w srodek ich obozu, zatanczyc kankana a oni nic nie uslysza.. nie chce pisac ile dokladnie ale masz moja postac wiec mozesz sobie zobaczyc ze nawet jesli zalozyc ze wyzuce to przecietne 10 to oni jak wyzuca 20 maja marne szanse mnie uslyszec,, z ukrywaniem sie jest troche gorzej ale nie duzo...... z walka faktycznie, ale prosta technika podjazdowa powinna wystarczyc na moj gust : )

w sprawie czarow mozna dowiedziec sie jak to wychodzi procentowo? tak mniej wiecej ile na ile sie verryaaldzie to udawalo, pol na pol?

wszystkie pozostale odpowiedzi wyczerpaly moja zadze wiedzy wiec za nie bardzo dziekuje: ), chociaz nadal uwazam ze Król powinien byc na tyle przerazony ze raczej by myslal jak nie zucac sie Verryaaldzie w oczy ale jeden kit jak dlamnie : ) tylko ze ten post zabrzmial groźnie wiec wolałem sie upewnic : )
 
__________________
"Celem jest szczęście, brak cierpień, wszelkie przyjemności. Dlaczego mamy się bać śmierci, jeżeli gdy my jesteśmy to jej nie ma, a gdy nas nie ma, to śmierć jest?"
Epikur z Samos
Ruchi jest offline