Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2016, 16:34   #27
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Dobra. Ja idę na rekonesans. Zbadać ilu i kto jest na łajbie. Pytam się o możliwość popłynięcia z nimi jako pasażer. Inteligentnie w pierw pytając się gdzie zmierzają.

Patrze o możliwości dotarcia na łódź i czy może jest jakaś łódka w okolicy nie pilnowana, którą można podpłynąć od tyłu. Sprawdzam czy łatwo stróża wyciągnąć i go dotknąć. (chodzi mi np dać my pensa za info i czy dałoby go dotknąć by uśpić. Ta akcja dopiero przy przejęciu teraz tylko badam). Sprawdzam ile lin mocujących łajbe do brzegu jest i z czego. Da się mieczem/toporem przeciąć itd.
Na tym forum jestem nowy, ale jak znam Pi0ta, to taki post w temacie sesyjnym spokojnie by uznał i w swoim od razu odpisał o efektach Twoich akcji Hakon.
Nie wcinałbym się, ale dał znać, że netu chwilowo nie ma (Mam nadzieję, że się nie obrazi).

Podoba mi się idea dopieszczania postów przez dyskusję w drugim temacie.
I Wasze wypowiedzi i zadawane pytania przez Was też mi się podobają. Kurcze, mieć myślących graczy na sesji... Lubię Lastinn.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline