Wątek: Poszukiwany MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2016, 20:14   #8
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Bardzo podoba mi się taka recepta na starzenie

Ja piszę zwykle posty "na awatara", ale mogę się dostosować. W dynamicznych sytuacjach to pewnie będą krótkie komunikaty, w momentach typu "wieczór przy ognisku" mogę jakąś bajędę wymyśleć w klimacie WFRP.

Zasady domowe często bywają ciekawe. Szczególnie ciekawiłyby mnie takie, które promowałyby celowanie w różne części ciała, bo oficjalne zniechęcają do tego manewru.

Być może warto byłoby jakoś uprościć walkę, bo przy całej miodności starcia w WFRP przy grach "papierowych" , w pbf bywa przy tym spore zamieszanie.

No ale moje uwagi mają jedynie moc nieśmiałej sugestii, bo to MG ma być wygodnie prowadzić.

EDYTA: po namyśle, skoro ma się nam ciekawie grać, to powinniśmy jakoś lepiej związać drużynę niż "spotykacie się razem w karczmie". Liczyłbym tu na podpowiedź MG, który znając kampanię, może podpowiedzieć uwzględnienie jakichś wątków w historiach postaci, by w pełni wykorzystać potencjał przygód. Nie miałbym też nic przeciwko odchodzeniu od głównego wątku na rzecz krótkich przygód pobocznych. Być może cała drużyna ma jednego patrona? Albo należy do jednej organizacji, świeckiej lub kościelnej?
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 09-12-2016 o 20:20.
Reinhard jest offline