Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2016, 22:08   #253
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Do Cedryka i Zormara:
Więcej niż jednej chyba nie, ale nie jestem pewna. Aby to zrobić, najpierw wstawiasz zdjęcie, centrujesz je, klikasz "Switch Editor Mode" (Mają Panowie tę opcję w prawym górnym rogu ekranu wiadomości). W efekcie powinien mieć pan widoczne zdjęcie, a nie link, bezpośrednio w polu tekstowym. Teraz pisze pan coś po prawej i lewej i gotowe.

Niestety piszesz przy samym dole zdjęcia, a potem sprowadza cię do nowej linijki. Więc o ile nie ma jakiejś nieznanej mi sztuczki, to całego zdjęcia tekstem nie otoczysz.
No i jak widać na zamieszczonym przykładzie, zdjęcie może wylądować bardzo nie po środku.


Do reszty:
Ja jednak wolę bardziej kameralne drużyny. Im więcej nas jest, tym większe szanse, że ktoś będzie się rzadko odzywał, bo wszystko zostało już powiedziane, a kwadrans nieobecności aby wziąć kąpiel może sprawić, że jakiś konkretny gracz zostanie wzięty przez NPC-ta za gbura, bo nie będzie się odzywał. Nie mówiąc już o tym, że im więcej nas jest, tym większe szanse na to, że padnie komuś komputer i sesja stanie. (Chyba że zdołałby wcześniej powiedzieć co się dzieje i poprosić o zostanie NPC-tem na jakiś czas).
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 09-12-2016 o 22:13.
Moni jest offline