Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2016, 23:39   #258
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
Do Cedryka i Zormara:
Więcej niż jednej chyba nie, ale nie jestem pewna. Aby to zrobić, najpierw wstawiasz zdjęcie, centrujesz je, klikasz "Switch Editor Mode" (Mają Panowie tę opcję w prawym górnym rogu ekranu wiadomości). W efekcie powinien mieć pan widoczne zdjęcie, a nie link, bezpośrednio w polu tekstowym. Teraz pisze pan coś po prawej i lewej i gotowe.

[center]Niestety piszesz przy samym dole zdjęcia, a potem sprowadza cię do nowej linijki. Więc o ile nie ma jakiejś nieznanej mi sztuczki, to całego zdjęcia tekstem nie otoczysz.
No i jak widać na zamieszczonym przykładzie, zdjęcie może wylądować bardzo nie po środku.
Dziękuję za pomoc, aczkolwiek do tego samego samemu już doszedłem. Smuci mnie to niestety, że nie można zrobić nawet trochę większego opływania, zwłaszcza, że jeżeli moja postać się dostanie to będę chciał w poście stosować takie ikonki masek, by pokazywać jaką ma w danej chwili na sobie. Wiązać się to będzie jak widzę niestety z faktem, iż tekst będzie strasznie pocięty, a właśnie czegoś takiego bardzo chciałbym uniknąć. Tak już to niestety bywa, że niektórych ograniczeń sprzętowych nie przeskoczysz.
 
Zormar jest offline