Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2016, 12:30   #62
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Bebop - pozwoliłem sobie Twój dialog wykorzystać w poście aby nie przedłużać odpowiedzi.

Powitajcie nowego gracza - Sam_u_raju - mojego starego druha od pierwszych kroków stawianych na LI. Niektórzy go znają i pewnie ucieszą się z jego pojawienia. Ze względu na to, że sytuacja jednego z graczy jest nie do końca dla mnie jasna potrzebowałem tego wsparcia w sesji.

To nie koniec zmian. Możliwe, że pojawi się jeszcze jedna osoba Ale na razie nie jest to d końca pewne więc siedzę cicho.

Obiecuję, że na jakość sesji to nie wpłynie i każdy z Was otrzyma taki kawał opowieści na jaki zapewne oczekuje.

Czas dla Was do kolejnej niedzieli 18 grudnia 2016r. Długo, ale ja po prostu będę w stanie dać odpis dopiero w poniedziałek (najwcześniej) więc innych terminów nie było sensu wyznaczać, bo do środy to za mało czasu byście mieli a czwartek to ostatni dzień , jaki bym mógł poświecić LI.
 
Armiel jest offline