Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2016, 12:40   #56
Ognos
 
Ognos's Avatar
 
Reputacja: 1 Ognos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skałOgnos jest jak klejnot wśród skał
Witam Was,

Potwierdzam to co GreK napisał powyżej, przez ostatnie dni całe życie przelatuje mi przez palce i gonię go jak szczeniak za swoim ogonem...

Przez najbliższy czas nie będę w stanie się bardziej zaangażować, nie chciałbym robić deklaracji, aby potem się z nich nie wywiązać, a "na odwal się" nie chciałbym pisać.

Caleb => wiem, że nie dokończyliśmy rozmowy po wyjściu z Bustuarium. Proponowałbym zakończyć sesję takim "smaczkiem" i tym pytaniem Brown'a "co to miało znaczyć?!".

Jakby się udało zagrać w kolejnej części (wszystko zależy jak mi się poukłada zawodowo & prywatnie), to moglibyśmy zrobić retrospekcję wracając do tego momentu.

Mam nadzieję, że każdemu z nas pasuje takie rozwiązanie.

Teraz wybaczcie, muszę uciekać na pierwsze urodzinki mojej Ukochanej Księżniczki Córeczki!

Miłego weekendu Wam życzę!

PS: Dziękuję Wam za tą sesję!
 
Ognos jest offline