Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 01:55   #8
Saul2
 
Reputacja: 1 Saul2 nie jest za bardzo znany
No właśnie bardzo nierealistyczne! Coś serwer nie działał, czekałem chwilę i nudząc się sobie zacząłem czytać historię od nowa. Patrzę a tu inny post w ogóle . Chciałem właśnie tu się spytać czy zmieniono tylko opis czy też akcję, bo nie wiedziałem, że w alternatywnej historii odkryto wehikuł czasu . Moim zdaniem lepiej w ogóle nie edytować postów, tzn. ja edytowałem jak dotąd już dwa, ale w jednym dlatego, że zrobiłem podstawowy błąd i nie podglądnąłem zmian przed zatwierdzeniem posta (poprawiłem to jednym zdaniem nie zmieniając sensu), a w drugiej po prostu literówka. No i oba edytowałem po dwóch minutach od ich dodania więc proszę mnie nie bić :P. Acha i co do opisu to moim zdaniem najlepiej się za to zabierze MG. Bo gdybym chciał to opisałbym swojego zioma jako człowieka budzącego grozę, ale bardzo przystojnego itd. MG jest narratorem wszystkowiedzącym i myślę on tutaj powinien obiektywnie opisywać.

EDIT: o już przeczytałem dokładnie. Ja tu z zazdrości nie mogę wytrzymać, że ten ma płaszcz, który kosztował tyle co cała moja kasa na starcie, a teraz się okazuje, że wygląda jak wycieruch . No ale ponieważ mam debila z niską percepcją, to fabuła w jego przypadku na takich sprzecznościach raczej zyskuje .
 

Ostatnio edytowane przez Saul2 : 24-05-2007 o 01:59.
Saul2 jest offline