Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2016, 16:57   #8
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex
Ja wiem, że się czepiam ale to dla dobra polszczyzny (mnie też się czepiajcie jak będę błądził). Więc, żeni się z kobietą, za mężczyznę się wychodzi za mąż.
Ja się nadal głowę, czy masz rację

Cytat:
Napisał Googolplex
PPPS
Hazard mam nadzieję Cię znowu zaskoczyć postacią
Jeżeli to będzie wojownik rzucający rzutkami, to od razu możesz pomyśleć nad inną postacią

Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Nigdy nie grałem ani AD&D 2 chociaż Dungeons & Dragons to mój ulubiony system ani sandboxa także bardzo chętnie wysyłam zgłoszenie i dołączę do grupy śmiałków. Oczywiście jak przejdę pomyślnie rekrutację. Na pewno będę miał trochę pytań
Poproszę o rzuty.
Wyślę Ci rzuty, ale z powodu zasady "dzikiej karty", jesteś drugi na liście kandydatów zaraz po osobach z sondy. Przy czym nadmienię, że ta pierwsza osoba raczej nie zagra (wyprzedziła Cię o 14 minut w gwoli ścisłości).

Ogólnie można pracować nad ludkiem, bo to nie jest wymagający proces, ale w środę się wszystko wyklaruje, czy będą miejsca. Ja nie liczę, że z sondy przywieje osiem osób.
Pytania zadawaj, znajdą się odpowiedzi.

Przepraszam za tak długi okres na "dzikich", ale wzięłam uwagę na to, że jest weekend.

Cytat:
Napisał Googolplex
1) Jak będzie się odbywał awans postaci, zbieramy PDki czy po prostu co jakiś czas dajesz nam +1 poziom? I jaki w pływ ma to na postaci wieloklasowe.
Niby zasady mówią jasno ale i tak wolę dopytać.
Doświadczenie, zaś wieloklasowe rozdzielają punkty równo pomiędzy obie klasy, więc zaczynają silniesze, ale wolniej się rozwijają.

Cytat:
Napisał Googolplex
2) Nie znalazłem (pewnie przeoczyłem) informacji o religii a planuję postać właśnie bardzo religijną. Wiec jak się przedstawia sytuacja, jest bosko?
To może być dlatego, że nie znalazłeś informacji o świecie, oprócz tego wybrzeża

Więc tak. Świat autorski, religie zmyślamy. Realia takie mniej więcej jak we Wrotach Baldura, czyli Forgotten Realms. Można zaczerpnąć bóstwa, jak komuś się nie chce kombinować.
Pierwsza część sesji jest dosyć elastyczna i dostosuję szczegóły pod postacie. Chcesz grać paladynem? No to będzie paladyński zakon. Nawet jeden wymyśliłam, więc mogę opisać.

PS: zapomniałam zrobić miejsce na pytania/odpowiedzi.
 
kinkubus jest offline