Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 08:22   #9
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Patrzy chwile na łysola podrywającego dziewczyne. "Kretyn i narwaniec tacy nie żyją zbyt długo" Całe życie unikał takich typków, byli strasznymi idiotami. Wszystkich straszyli gnatem i myśleli że są panami świata. Historia takich gości była dość schematyczna. Starali się pokazać wszystkim że oni tu rządzą aż nie trafili na kogoś komu to się nie podobało. Czasem wystarczał jeden strzał a czasem potrzebowano seri żeby zakończyć ich marny los w tym zapomnianym przez Boga świecie. A Łysol musiał być prawdziwym debilem. Ledwo zobaczył te dupe i już myśli że ją przeleci. "Szkoda że nie spytał czemu ma ząbki powybijane" Tak mogła się uderzyć drzwiami... to możliwe. Ale predzej jej "oipiekun" tak ja potraktował gdy zobaczy że łysy chc się do niej dobrać potraktuje go podobnie albo i gorzej Może nawet już idzie do karczmy żeby zająć się piciem i obmacywaniem swojej własności... Patrzy na kolesia który proponował mu robote w gnojowni. Dziwnie się zachowuje spuszcza głowę i jest jakiś zamyślony po zaczepce lovelasa. "Nerwus heh" Śmieje się w duchu "Ale mądrzejszy od tej łysej świni ,z trudem, ale umie się powstrzymać przed wybuchem, więc jednak ma troche oleju w głowie Gość pyta o trójke obdartusów Patrzy na nich z początku nie chciał się w to mieszać bo to pewnie jakaś brudna robota za którą nie dostałby kasy conajwyżej skopali by mu dupsko i zostawili gołego na śniegu ale gdyby poszedł z nerwusem... Wtedy szanse rosną... -Czesław mówisz... ja jestem Ivan-przedstawia się--Wydaje mi się że to robota dla conajmniej dwuch jeśli chcesz dorobić możemy z nimi pogadać co Ty na to ?-pyta ze spokojem
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline