Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2016, 21:19   #14
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Rzuty mi nie wadzą w koncepcie, chociaż nie jestem pewna, czy nadaje się on do sandboxowej sesji, bo jest trochę złożony (nie, nie mechanicznie). Dlatego cośtam pewnie będę klecić, ale czy w ostateczności podeślę czy nie, to jeszcze nie wiem :P
To może napisz mi gdzieś co Ci chodzi po głowie. Sandbox czy nie, jak mi powiesz to od razu będę w stanie stwierdzić, czy to pasuje do tej sesji.

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Mam pytanie czy stosujesz zasadę Exceeding Level Limits zwiększającą poziom dostępny dla rasy z powodu wysokiego atrybutu wiodącego.
Przykład czy Krasnolud kapłan z Wis 16 będzie płacił podwójnie powyżej 10 poziomu czy też powyżej 12 poziomu +2 poziomy wynikające z wysokiej cechy.
Nie używamy takiej zasady. Zważywszy, iż zaczynamy na pierwszym poziomie, limit nie powinien być dużym problemem tak długo, jak liczony jest w dwóch cyfrach.

Dla pewności napiszę, że w przypadku krasnoludzkiego kleryka, który chciałby wstąpić na poziom 11, zamiast 675,000 doświadczenia będzie wymagał 1,350,000.

Statystyki macie wysokie, więc wielu z was pewnie zgarnie bonus 10% do zdobywanego doświadczenia.
 
kinkubus jest offline